MENU
0

Váš nákupní košík je prázdný.ZDARMA 800 158 365

Navštivte také:Sortiment & montáže E-SHOP
Rady a návody

Změny a novinky v sortimentu vrat Trido

26.09.2019

Připravované změny a novinky v nabídce vratových panelů - nové designy a barvy vrat Trido už se na podzimní sezonu staly realitou. Navíc lakované imitace dřeva zlatý dub a ořech jsou se zárukou 10 let.

Od října Vám už budeme nabízet vrata Trido s ještě větším výběrem barev u nejvíce oblíbených typů panelů, navíc přibyl nový design. V novém ceníku jsou i podstatné změny v cenách - snížení nebo zrušení některých příplatků, cenově zvýhodněný model Set Easy bude už se všemi typy panelů.

Jelikož je novinek a změn víc, připravili jsme malý stručný přehled.

Rozšíření nabídky vratových panelů

Níže uvedený přehled panelů je doplněn o nové designy a barvy - vyznačeny barevně:


Nový panel T0 Sinto

 • vzor bez prolisu, povrch stucco
 • standardní barevné provedení: RAL 9016 a RAL 7016

Nová lakovaná imitace dřeva zlatý dub a ořech

V nabídce už nejsou panely v imitaci dřeva zlatý dub, ořech a mahogon v provedení folie. Imitace dřeva bude nyní už jen lakovaná. Nová povrchová úprava VarHD+ je organický nátěr tvořený několika vrstvami polyesterové barvy s výjimečnými technickými a mimořádnými estetickými vlastnostmi a zárukou 10 let
Za povšimnutí stojí ovšem i cena této povrchové úpravy - příplatek za lakovanou imitaci zlatý dub/ořech je pro vybrané typy panelů poloviční než byl u panelů s povrchem imitace dřeva - folie.

Rozšíření standardních barev u stávajících panelů

U těchto panelů dochází k rozšíření oblíbených standardních barev:

 • H0 Velvet - RAL 8014
 • H2 Vernis - RAL 9006, 9007, 7016, 8014
 • HM16 Mikrol - RAL 9016, 9006

Panely vyřazené z nabídky

 • HM8 Mikrol
 • panely v imitaci dřeva „mahagon
 • panely v imitaci „zlatý dub“, „ořechv provedení folie

Další zvýhodnění v cenách - nové ceny panelů v hladkém provedení

Další jistě vítanou změnou je zrušení stávajícího příplatku za panely v hladkém provedení včetně panelu Wrinkle Anthrazit (DB703).

Laminování panelů

 • Laminování panelů imitacemi dřeva a barvami z rozšířené nabídky stále zůstává. Připomínáme, že laminování je možné pouze u panelů s hladným povrchem - Kvinto H5, Vernis H2, Velvet H0.

Set Easy - cenově zvýhodněný model vrat s pohonem Baseline+

 • Set Easy je rozšířený na všechny druhy panelů místo dřívější omezené nabídky, kdy byly v Setu Easy pouze vybrané typy panelů.

Sekční garážová vrata

 • rozměry sekčních garážových vrat jsou rozšířeny do výšky 3 670 mm
  Už Vám tedy vyšší vrata nebudeme muset počítat podle ceníku průmyslových vrat.

Křídlová vrata a dveře

 • křídlová vrata a dveře nově i v celoproskleném provedení
 • vrata a dveře z profilu MB60E s PTM - vložené prosklení nebo celoprosklené provedení nově s možností výběru v provedení dvojskla nebo trojskla
   

Chceli-li znát cenu sekčních, popř. odsuvných vrat, stačí vyplnit požadované rozměry a další údaje v poptávkovém formuláři.
Pro cenu křídlových vrat vyplňte požadované údaje zde - poptávka křídlových vrat.

Zároveň se tímto omlouváme za staré verze katalogů a prospektů, které v tuto chvíli již nejsou zcela aktuální a doufáme, že nové katalogy budeme mít co nejdříve.
Na úpravě webové prezentace pracujeme, během několika dní budou stránky upravené dle aktuální nové nabídky.

 Nejnovější články a aktuality

Očekávané navýšení cen vratOčekávané navýšení cen vratS ohledem na neustálý nárůst cen vstupního materiálu pro výrobu vrat, hlavně vratových panelů a hliníkových profilů, nám výrobce vrat avizuje navýšení cen, ke kterému dojde už začátkem příštího roku. PŘEČÍST ...
Posuvné retro dveřePosuvné retro dveřeV našem e-shopu najdete nově několik typů kování pro retro posuvné dveře po stěně, tzv. stodolové. PŘEČÍST ...
Kované polotovary - jen Kované polotovary - jen "něco železného"?V našem e-shopu nabízíme kované polotovary a žasneme, když nám některý náš šikovný zákazník pošle fotografie svých výrobků. PŘEČÍST ...


© Copyright EUROBYT CB s.r.o. 2017-2022. All Rights Reserved.