Tento web využívá soubory cookies k poskytování služeb, shromažďování dat o návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací
MENU
0

Váš nákupní košík je prázdný.ZDARMA 800 158 365

Navštivte také:Sortiment & montáže E-shop
Rady a návody

Změny a novinky v sortimentu vrat Trido

26.09.2019

Připravované změny a novinky v nabídce vratových panelů - nové designy a barvy vrat Trido už se na podzimní sezonu staly realitou. Navíc lakované imitace dřeva zlatý dub a ořech jsou se zárukou 10 let.

Od října Vám už budeme nabízet vrata Trido s ještě větším výběrem barev u nejvíce oblíbených typů panelů, navíc přibyl nový design. V novém ceníku jsou i podstatné změny v cenách - snížení nebo zrušení některých příplatků, cenově zvýhodněný model Set Easy bude už se všemi typy panelů.

Jelikož je novinek a změn víc, připravili jsme malý stručný přehled.

Rozšíření nabídky vratových panelů

Níže uvedený přehled panelů je doplněn o nové designy a barvy - vyznačeny barevně:


Nový panel T0 Sinto

 • vzor bez prolisu, povrch stucco
 • standardní barevné provedení: RAL 9016 a RAL 7016

Nová lakovaná imitace dřeva zlatý dub a ořech

V nabídce už nejsou panely v imitaci dřeva zlatý dub, ořech a mahogon v provedení folie. Imitace dřeva bude nyní už jen lakovaná. Nová povrchová úprava VarHD+ je organický nátěr tvořený několika vrstvami polyesterové barvy s výjimečnými technickými a mimořádnými estetickými vlastnostmi a zárukou 10 let
Za povšimnutí stojí ovšem i cena této povrchové úpravy - příplatek za lakovanou imitaci zlatý dub/ořech je pro vybrané typy panelů poloviční než byl u panelů s povrchem imitace dřeva - folie.

Rozšíření standardních barev u stávajících panelů

U těchto panelů dochází k rozšíření oblíbených standardních barev:

 • H0 Velvet - RAL 8014
 • H2 Vernis - RAL 9006, 9007, 7016, 8014
 • HM16 Mikrol - RAL 9016, 9006

Panely vyřazené z nabídky

 • HM8 Mikrol
 • panely v imitaci dřeva „mahagon
 • panely v imitaci „zlatý dub“, „ořechv provedení folie

Další zvýhodnění v cenách - nové ceny panelů v hladkém provedení

Další jistě vítanou změnou je zrušení stávajícího příplatku za panely v hladkém provedení včetně panelu Wrinkle Anthrazit (DB703).

Laminování panelů

 • Laminování panelů imitacemi dřeva a barvami z rozšířené nabídky stále zůstává. Připomínáme, že laminování je možné pouze u panelů s hladným povrchem - Kvinto H5, Vernis H2, Velvet H0.

Set Easy - cenově zvýhodněný model vrat s pohonem Baseline+

 • Set Easy je rozšířený na všechny druhy panelů místo dřívější omezené nabídky, kdy byly v Setu Easy pouze vybrané typy panelů.

Sekční garážová vrata

 • rozměry sekčních garážových vrat jsou rozšířeny do výšky 3 670 mm
  Už Vám tedy vyšší vrata nebudeme muset počítat podle ceníku průmyslových vrat.

Křídlová vrata a dveře

 • křídlová vrata a dveře nově i v celoproskleném provedení
 • vrata a dveře z profilu MB60E s PTM - vložené prosklení nebo celoprosklené provedení nově s možností výběru v provedení dvojskla nebo trojskla
   

Chceli-li znát cenu sekčních, popř. odsuvných vrat, stačí vyplnit požadované rozměry a další údaje v poptávkovém formuláři.
Pro cenu křídlových vrat vyplňte požadované údaje zde - poptávka křídlových vrat.

Zároveň se tímto omlouváme za staré verze katalogů a prospektů, které v tuto chvíli již nejsou zcela aktuální a doufáme, že nové katalogy budeme mít co nejdříve.
Na úpravě webové prezentace pracujeme, během několika dní budou stránky upravené dle aktuální nové nabídky.

 Nejnovější články a aktuality

Bioklimatická pergola ARTOSIBioklimatická pergola ARTOSISamonosná bioklimatická pergola ARTOSI, kterou kompletně vyvinula a vyrábí společnost Isotra, Vás překvapí svými vlastnostmi. Díky tomu, že se jedná o český výrobek, překvapí Vás i cenou. PŘEČÍST ...
Kované polotovary - jen Kované polotovary - jen "něco železného"?V našem e-shopu nabízíme kované polotovary a žasneme, když nám některý náš šikovný zákazník pošle fotografie svých výrobků. PŘEČÍST ...
Obousměrná rádiová komunikace Nice BiDiObousměrná rádiová komunikace Nice BiDiObousměrnou rádiovou technologii při používání automatických vrat má od letošního roku v nabídce i společnost Nice. Díky této technologii dostane uživatel potvrzení o přijetí příkazu přijímačem a může kdykoli zkontrolovat polohu brány nebo vrat. PŘEČÍST ...


© Copyright EUROBYT CB s.r.o. 2017-2020. All Rights Reserved.