MENU
0

Váš nákupní košík je prázdný.ZDARMA 800 158 365

Spolupracujeme

Spolupracujeme

V rámci naší činnosti jsme navázali spolupráci s řadou českých i zahraničních firem. V této sekci najdete seznam ověřených firem, se kterými dlouhodobě a úspěšně spolupracujeme a které můžeme doporučit i vám - našim zákazníkům. Seznam partnerských firem z oboru garážové a stínicí techniky najdete na titulní straně v sekci Naši partneři. 

S2 STUDIO

S2 STUDIO - internetové studio, které se již od roku 2003 specializuje na tvorbu webů, e-shopů, informačních systémů, služby v oblasti online marketingu, marketingových strategií, poradenství a tvorby grafiky. Pod jednou střechou českobudějovické studio poskytuje komplexní servis pro online podnikání. Na vybrané referenční projekty S2 STUDIA se můžete podívat pod tímto odkazem. Další informace najdete na webu s2studio.cz.

Kamenictví TONE OF STONE

Zakázkové kamenictví TONE OF STONE se specializuje na výrobky z přírodního a umělého kamene. Firma se zaměřuje na výrobu kuchyňských desek, vnitřních a vnějších parapetů, obkladů krbů, schodů, dlažeb a designových obkladů stěn, koupelen, kamenných jídelních a konferenčních stolů, grilovacích kamenů nebo výrobu a renovace pomníků a hrobek. Kamenictví TONE OF STONE zajišťuje komplexní realizace zakázek po celé ČR - přes výrobu až po montáž. Součástí webu je rozsáhlý Katalog přírodních kamenů, Kalkulátor kamenných parapetů nebo sekce praktických tipů a rad. 

ZAVADILKA 2620 PREMIUM WELLNESS

ZAVADILKA 2620 PREMIUM WELLNESS - privátní multifunkční prostor, který přinesl do jihočeské metropole možnost soukromé relaxace v „pětihvězdičkovém“ standardu. Privátní wellness si lze rezervovat výhradně jako celek v režimu privátního pronájmu. Hosté tak mají v absolutním soukromí k dispozici všechny služby a technologie.

Své tělo i duši můžete hýčkat ve finské sauně, v parní kabině nebo ve dvoumístných hydromasážních vanách, které využívají špičkové spa technologie doplněné 100% přírodními esenciálními oleji. Účinné ochlazení nabídne sprchová zóna, kde najdete dešťové sprchy, prohřívací/ochlazovací vodní mlhu a polévací vědro.

Prostor wellness je osazen chytrou scénickou chromoterapií pozitivně ovlivňující lidskou psychiku. Na stejné adrese je k pronájmu i nový apartmán. Podrobné informace naleznete na webu zavadilka2620.cz.© Copyright EUROBYT CB s.r.o. 2017-2024. All Rights Reserved.