MENU
0

Váš nákupní košík je prázdný.



ZDARMA 800 158 365

Navštivte také:Sortiment & montáže E-SHOP
Rady a návody

Posuvné retro dveře

13.09.2020

V našem e-shopu najdete nově několik typů kování pro retro posuvné dveře po stěně, tzv. stodolové. Tento závěsný systém je v současné době vyhledávaný a jeho využití je mnohem širší než jen na dveře, lze jej použít na skříně, skříňky apod. Díky nadčasové podobě se hodí téměř k jakémukoli interiéru, je vhodný ale i k použití v exteriéru. Bez námahy otevíráte a zavíráte posuvné dveře na chalupě, ve stodole, kuchyni i kanceláři.

Závěsné posuvné dveře šetří prostor a jsou jednoduché na montáž. Systém kování je vyrobený z oceli, všechny kovové části jsou pozinkované a povrchově opatřené matnou černou barvou. Kování je určené pro dveře ze dřeva, dřevotřískových desek, kompozitů apod. Celková délka pojezdové kolejnice je 200 cm a lze ji prodloužit.

Každá sada pro zavěšení posuvných dveří obsahuje 2 vodítka o celkové délce 200 cm a 2 těžká kolečka. Vodítka z pozinkované oceli jsou pevná, trvanlivá a odolná. Maximální nosnost je 300 kg. Díky vnitřním ložiskům budou dveře hladce a tiše klouzat, gumové kroužky zajistí tichý chod. Zarážky zabrání vypadnutí válečků z vodítek a pryžová těsnění sníží hlučnost. Vymezovací podložka, která se instaluje na horní část dveří, zabrání zdvíhání - vysazení dveří z kolejnic. Systém posuvných dveří je vybavený i podlahovým vedením, které stabilizuje pohyb dveří. Podlahové vedení, resp. vodící válečky zabrání výkyvům dveří.

Díky tomu, že všechny díly tohoto systému kování pro posuvné dveře jsou na rozdíl od konkurenčních výrobků pozinkované, je tento systém vhodný pro použití v interiéru i v exteriéru. Kování opatřené logem KVN se odlišuje i svou nosností 300 kg.

Systém kování pro posuvné zavěšené dveře v několika designech i doplňkové příslušenství snadno objednáte v našem e-shopu.



Nejnovější články a aktuality

Lanková stěna pro zeleň na zeďLanková stěna pro zeleň na zeďDo sortimentu jsme přidali sady nerezových lanek a příslušenství pro vytvoření krásných ozelenění. Dobře navržená a udržovaná stěna pro zeleň může výrazně zlepšit vzhled každé budovy, zahradní zídky nebo vytvořit krásnou zástěnu u terasy. Využití je mnoho. PŘEČÍST ...
Posuvné retro dveřePosuvné retro dveřeV našem e-shopu najdete nově několik typů kování pro retro posuvné dveře po stěně, tzv. stodolové. PŘEČÍST ...
Bioklimatická pergola ARTOSIBioklimatická pergola ARTOSISamonosná bioklimatická pergola ARTOSI, kterou kompletně vyvinula a vyrábí společnost Isotra, Vás překvapí svými vlastnostmi. Díky tomu, že se jedná o český výrobek, překvapí Vás i cenou. PŘEČÍST ...


© Copyright EUROBYT CB s.r.o. 2017-2023. All Rights Reserved.