MENU
0

Váš nákupní košík je prázdný.ZDARMA 800 158 365

Navštivte také:Sortiment & montáže E-SHOP
Rady a návody

Lanková stěna pro zeleň na zeď


Do sortimentu jsme přidali sady nerezových lanek a příslušenství pro vytvoření krásných ozelenění. Dobře navržená a udržovaná stěna pro zeleň může výrazně zlepšit vzhled každé budovy, zahradní zídky nebo vytvořit krásnou zástěnu u terasy. Využití je mnoho.

Fasádu budovy pomůže chránit a prodlouží její životnost - působí jako účinný štít před silným deštěm nebo škodlivými účinky UV záření. Zelená stěna použitá ve vhodných výškách může snížit náklady na energii tím, že poskytne další vrstvu izolace. V zimě zelené stěny udržují teplo uvnitř, podobně v létě působí jako clona před sluncem a udržují budovu v chladu. Přidáním vrstvy izolace (tepelné i akustické) pohlcují zelené stěny zvuk, což má pozitivní dopad jak na obyvatele budovy, tak na místní prostředí. Nerezová lanka ze zelené stěny mohou také účinně ochránit zeď před sprejery.

Zelená stěna z živých rostlin zvlhčuje vzduch a navozuje pocit pohody. Nerezový systém je schopný udržet rostliny po dlouhá léta.

Sady pro upínání rostlin jsou vyrobené z kvalitní nerezové oceli. Kvalitní materiály a výroba zaručují dlouhou životnost, zároveň mají také nízké nároky na údržbu. Nerezový lankový systém je schopný udržet rostliny po dlouhá léta.

Vybírat můžete z několika sad různých rozměrů od 1 x 1 m 3 x 3 m.

  • sada s držáky pro kotvení závitovými tyčemi s nerezovými lanky průměru 4 mm
  • sady s kotvením pomocí šroubů a speciálních hmoždinek s nerezovými lanky průměru 3 mm

Nerezové držáky, které se montují na zeď, jsou téměř neviditelné. Celý systém je lehký, snadno a rychle se instaluje a lze jej upevnit na většinu fasádních materiálů.

Lankové stěny pro zeleň na zeď najdete v našem e-shopu.Nejnovější články a aktuality

Nesená brána - výrobní rozměr a stavební připravenostNesená brána - výrobní rozměr a stavební připravenostPokud se chystáte na výrobu posuvné brány, připravili jsme pro vás jednoduchou tabulku pro výpočet celkové šířky samonosné brány a nákres stavební připravenosti. PŘEČÍST ...
Moderní designový skleníkModerní designový skleníkMáte krásný hliníkový plot nebo hliníkovou pergolu? Můžete mít i designový skleník z hliníkových profilů, který bude perfektním doplňkem do vaší zahrady. PŘEČÍST ...
Lanková stěna pro zeleň na zeďLanková stěna pro zeleň na zeďDo sortimentu jsme přidali sady nerezových lanek a příslušenství pro vytvoření krásných ozelenění. Dobře navržená a udržovaná stěna pro zeleň může výrazně zlepšit vzhled každé budovy, zahradní zídky nebo vytvořit krásnou zástěnu u terasy. Využití je mnoho. PŘEČÍST ...


© Copyright EUROBYT CB s.r.o. 2017-2023. All Rights Reserved.