MENU
0

Váš nákupní košík je prázdný.ZDARMA 800 158 365

Navštivte také:Sortiment & montáže E-SHOP
Rady a návody

Lanková stěna pro zeleň na zeď


Do sortimentu jsme přidali sady nerezových lanek a příslušenství pro vytvoření krásných ozelenění. Dobře navržená a udržovaná stěna pro zeleň může výrazně zlepšit vzhled každé budovy, zahradní zídky nebo vytvořit krásnou zástěnu u terasy. Využití je mnoho.

Fasádu budovy pomůže chránit a prodlouží její životnost - působí jako účinný štít před silným deštěm nebo škodlivými účinky UV záření. Zelená stěna použitá ve vhodných výškách může snížit náklady na energii tím, že poskytne další vrstvu izolace. V zimě zelené stěny udržují teplo uvnitř, podobně v létě působí jako clona před sluncem a udržují budovu v chladu. Přidáním vrstvy izolace (tepelné i akustické) pohlcují zelené stěny zvuk, což má pozitivní dopad jak na obyvatele budovy, tak na místní prostředí. Nerezová lanka ze zelené stěny mohou také účinně ochránit zeď před sprejery.

Zelená stěna z živých rostlin zvlhčuje vzduch a navozuje pocit pohody. Nerezový systém je schopný udržet rostliny po dlouhá léta.

Sady pro upínání rostlin jsou vyrobené z kvalitní nerezové oceli. Kvalitní materiály a výroba zaručují dlouhou životnost, zároveň mají také nízké nároky na údržbu. Nerezový lankový systém je schopný udržet rostliny po dlouhá léta.

Vybírat můžete z několika sad různých rozměrů od 1 x 1 m 3 x 3 m.

  • sada s držáky pro kotvení závitovými tyčemi s nerezovými lanky průměru 4 mm
  • sady s kotvením pomocí šroubů a speciálních hmoždinek s nerezovými lanky průměru 3 mm

Nerezové držáky, které se montují na zeď, jsou téměř neviditelné. Celý systém je lehký, snadno a rychle se instaluje a lze jej upevnit na většinu fasádních materiálů.

Lankové stěny pro zeleň na zeď najdete v našem e-shopu.Nejnovější články a aktuality

Hliníkový plot: bezpečné, estetické a bezúdržbové řešení oplocení Hliníkový plot: bezpečné, estetické a bezúdržbové řešení oplocení Oplocení rodinných domů, firemních areálů a dalších typů nemovitostí je důležitým aspektem. A to hned z několika důvodů. Plot, mimo jiné, zvyšuje bezpečnost nebo zamezuje vniku na pozemek nežádoucích osob. V neposlední řadě se podílí na architektonickém stylu exteriéru. PŘEČÍST ...
Vybíráte garážová vrata? Nechte si poradit přímo od výrobce Vybíráte garážová vrata? Nechte si poradit přímo od výrobce Při výběru garážových vrat je potřeba zohlednit řadu aspektů. Musíte mít jasnou představu o svých požadavcích, promyslet technické možnosti jednotlivých typů vrat, vhodný způsob otevírání, nároky na prostor, izolační vlastnosti, bezpečnost, komfort a v neposlední řadě také design vybraného řešení... PŘEČÍST ...
Moderní plotové výplně z laserem vypalovaných kovů: výjimečný design, mimořádná životnost a žádná údržbaModerní plotové výplně z laserem vypalovaných kovů: výjimečný design, mimořádná životnost a žádná údržbaOblast výroby plotových systémů a ohraničení prostoru kolem budov se neustále vyvíjí a inovuje. Moderní výplně se stávají důležitým prvkem, který přidává nejen funkčnost, ale také estetickou hodnotu a designový prvek do každého exteriéru. PŘEČÍST ...


© Copyright EUROBYT CB s.r.o. 2017-2024. All Rights Reserved.