Tento web využívá soubory cookies k poskytování služeb, shromažďování dat o návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací
MENU
0

Váš nákupní košík je prázdný.ZDARMA 800 158 365

E-shop

elektrozámek V06 pro křídlovou bránu, horizontální montáž, 12V AC

Ukaž celý popis >
elektrozámek V06 pro křídlovou bránu, horizontální montáž, 12V AC
elektrozámek V06 pro křídlovou bránu, horizontální montáž, 12V AC
Kód zboží:303201-H
Dostupnost: DOSTUPNÉ DO TÝDNE
Výrobce: Viro
1 452 Kč /ks s DPH
(1 200 Kč /ks bez DPH)
+ -
ks
Kód zboží:303201-H
Dostupnost: DOSTUPNÉ DO TÝDNE
Výrobce: Viro

Podrobný popis

Elektrický zámek pro zajištění dvoukřídlých nebo jednokřídlých bran a vrat v zavřené poloze. Pro automaticky ovládané brány a vrata je povinný pro křídla se šířkou nad 3 m, doporučuje se ale i u kratších křídel, kde by vlivem větru mohlo dojít k poškození pohonu. Zámek je vybavený klíčem pro odblokování pro případ výpadku el. energie. 

Horizontální zámek V06 je vhodný pro venkovní i vnitřní použití, pro automatické i manuálně ovládané křídlové brány, vrata i pěší branky. Standardně je nastavený na tzv. normální provozní režim (po přivedení impulzu zámek zůstává odemknutý), lze jej však mechanicky nastavit na tzv. bezpečnostní režim (zámek je odemknutý pouze po dobu trvání impulzu).

Zámek má kompaktní rozměry a dobře se hodí pro horizontální montáž. Vzdálenost backset je 70 mm. Zdvojené vyměnitelné el. magnetické cívky rovnoměrně rozdělují namáhání a tím se prodlužuje jejich životnost. 

Zámek V06 je zaměnitelný se zámkem V96 a Nice PLA11. 

Provozní režimy:

 • Normální (standardně) - po přivedení el. impulzu zůstává zámek odemknutý, dokud nejsou dveře či brána otevřeny a opět uzavřeny. Režim je vhodný pro automatické systémy a pro brány s dveřním zavíračem.
 • Bezpečnostní (nastaví se vyjmutím součásti ze zámku) - zámek může být odemčen pouze při současně přivedeném el. impulzu a ručním nebo automatickým odtlačením křídla. Tato funkce se vzhledem k možnosti zaseknutí nedoporučuje pro aplikace s automatickým systémem nebo je-li na dveřích namontován zavírač dveří.

Specifikace:

 • napětí a spotřeba 12V AC; max. 2,18A
 • tělo zámku jednodílné z pozinkované oceli
 • kryt z pozinkované oceli
 • otáčivá západka z mosazi
 • cylindrická vložka - zámek je konstruován pro oboustrannou vložku nebo půlvložku 30+10 (není součástí balení)
 • protiplech z pozinkované oceli pro horizontální montáž

Balení obsahuje:

 • elektrozámek Viro 12V AC
 • pozinkovaný ocelový protiplech
 • plastovou zátku do otvoru pro vložku, plastový štítek, kovové pouzdro pro vložku, upevňovací šrouby

Doplňující informace

Nejnovější články a aktuality

Bioklimatická pergola ARTOSIBioklimatická pergola ARTOSISamonosná bioklimatická pergola ARTOSI, kterou kompletně vyvinula a vyrábí společnost Isotra, Vás překvapí svými vlastnostmi. Díky tomu, že se jedná o český výrobek, překvapí Vás i cenou. PŘEČÍST ...
Kované polotovary - jen Kované polotovary - jen "něco železného"?V našem e-shopu nabízíme kované polotovary a žasneme, když nám některý náš šikovný zákazník pošle fotografie svých výrobků. PŘEČÍST ...
Obousměrná rádiová komunikace Nice BiDiObousměrná rádiová komunikace Nice BiDiObousměrnou rádiovou technologii při používání automatických vrat má od letošního roku v nabídce i společnost Nice. Díky této technologii dostane uživatel potvrzení o přijetí příkazu přijímačem a může kdykoli zkontrolovat polohu brány nebo vrat. PŘEČÍST ...


© Copyright EUROBYT CB s.r.o. 2017-2020. All Rights Reserved.