Tento web využívá soubory cookies k poskytování služeb, shromažďování dat o návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací
MENU
0

Váš nákupní košík je prázdný.ZDARMA 800 158 365

E-shop

boční markýza SIDA

200 x 210 cm
(výsuv x výška)

Ukaž celý popis >
-20%
boční markýza SIDA
Kód zboží:SI2x2,1
Dostupnost: VÍCE NEŽ 2 TÝDNY info o dostupnosti2 - 6 týdnů dle typu látky, barvy konstrukce a výrobních kapacit výrobce
Záruka: 48 měsíců
Výrobce: CLIMAX
Ceníková cena: 25 531 Kč /ks s DPH
20 425 Kč /ks s DPH
(16 880 Kč /ks bez DPH)
+ -
ks
Kód zboží:SI2x2,1
Dostupnost: VÍCE NEŽ 2 TÝDNY info o dostupnosti2 - 6 týdnů dle typu látky, barvy konstrukce a výrobních kapacit výrobce
Záruka: 48 měsíců
Výrobce: CLIMAX

Podrobný popis

SIDA je boční látková clona s moderním designem a precizní německou konstrukcí od firmy Nova Hüppe. Clonu tvoří box pro navíjení látky, látka, výsuvný profil a držák, do kterého se výsuvný profil uchytí při jejím vytažení. Box pro navíjení látky se většinou kotví na fasádu domu. V zasunutém stavu je v něm látka chráněná před vlivy počasí a výrazně se prodlužuje její životnost a stálobarevnost. Napnutí látky je zajištěno pružinovým mechanismem uvnitř navíjecí hřídele. Systém může být doplněný o dětskou pojistku, která zabrání nechtěnému vytažení z držáku.  Ovládání boční clony je ruční. Maximální výsuv je 400 cm, maximální výška 210 cm. 

Výrobek na míru: výsuv markýzy je vyráběn na požadovaný rozměr, výška boxu je 170 nebo 210 cm. Cenu clony určuje nejbližší vyšší (nebo shodný) rozměr. 

Volitelný doplněk - montážní úhelník L 100 pro box, montážní úhelník L 60 pro madlo, dětská pojistka, kotvení do podlahy. 

Uvedená cena platí pro boční markýzu na ruční ovládání s konzolemi pro montáž na stěnu a pro standardní látku bez příplatku. 
Cena zahrnuje sestavenou clonu s boxem
 a výsuvným profilem v barvě konstrukce v některé ze základních barev RAL (viz výše uvedené), se standardní akrylovou látkou z kolekce Sattler, držák na stěnu, 2 ks konzol S-90 na stěnu. V ceně není upevňovací materiál. 

ZÁRUKA: 48 měsíců 

Při objednání požadujeme zálohu ve výši 70%, termín dodání je 3 - 5 týdnů dle barvy konstrukce.

Nejnovější články a aktuality

Kované polotovary - jen Kované polotovary - jen "něco železného"?V našem e-shopu nabízíme kované polotovary a žasneme, když nám některý náš šikovný zákazník pošle fotografie svých výrobků. PŘEČÍST ...
Dálkové ovládání Nice LoRa® s dosahem až 1 kmDálkové ovládání Nice LoRa® s dosahem až 1 kmSpolečnost Nice zavedla v roce 2019 dvě nové technologie - LoRa® a Bidi pro ovládání vjezdových bran a garážových vrat. Dálkové ovládání v technologii LoRa® má v dobrých podmínkách dosah až 1 km. PŘEČÍST ...
Křídlová vrata s pohonemKřídlová vrata s pohonemSekční vrata s pohonem jsou samozřejmostí. Nyní už Vám můžeme nabídnout s pohonem i nová křídlová vrata v elegantním designu, vysokou užitnou hodnotou a zajištěným bezpečným automatickým otevíráním i zavíráním. PŘEČÍST ...


© Copyright EUROBYT CB s.r.o. 2017-2020. All Rights Reserved.

Vážení zákazníci,

dovolte nám Vás informovat o fungování naší firmy v těchto dnech:

 

MÁME OTEVŘENO

montážní práce prováděné našimi techniky standardně probíhají

objednávky z e-shopu přijímáme bez omezení, upřednostňujte, prosíme, platbu převodem

osobní odběry zboží jsme omezili na nezbytné minimum

 

Zvažte, prosíme, nutnost Vaší návštěvy u nás na provozovně, jsme Vám plně k dispozici na telefonu a e-mailu.

Přejme si, ať se nám společně podaří situaci zvládnout.
 

POZOR - ZMĚNA PRACOVNÍ DOBY: PO - PÁ 7.30 - 16.00 HOD.